Pani Kołodziejczak wstydzi się Gminy Pruszcz Gdański?

Dodane: 4 lipca 2016 roku, Kategoria: Gminne

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Gmina zakupiła za pieniądze podatników luksusowy samochód za ponad 85 tysięcy złotych.
Z tego samochodu korzysta do celów służbowych (przynajmniej tak twierdzą urzędnicy) obecna Wójt Gminy Pruszcz Gdański - pani Magdalena Kołodziejczak. Nie dość, że pani Kołodziejczak z samochodu korzysta to jeszcze garażuje go na swojej posesji.
Dostaliśmy potwierdzenie (dostarczone 1 lipca 2016 r.) od Sekretarza Gminy Pruszcz Gdański, iż ten samochód nie jest w żaden sposób oznakowany logotypami Gminy Pruszcz Gdański. Jest to zastanawiające, ponieważ Gmina wydała ponad 85 tysięcy na zakup samochodu, a nie zleciła jego oklejenia logotypami Gminy. Nie znamy powodu takich działań ze strony Władz Gminy Pruszcz Gdański, ale może pani Kołodziejczak wstydzi się, że reprezentuje Gminę Pruszcz Gdański?

Umowa o korzystanie samochodu funkcyjnego zawarta pomiędzy Urzędem Gminy Pruszcz Gdański (Sekretarzem Gminy) a panią Magdaleną Kołodziejczak (Wójtem Gminy Pruszcz Gdański) - kliknij

Polecamy przeczytać:
- Wójt Magdalena Kołodziejczak jeździ luksusowym samochodem (wpis z 28 kwietnia 2016 r.),
- Gmina kupiła samochód za ponad 85 tysięcy złotych (wpis z 1 czerwca 2015 r.).