Prośba o dane kontaktowe radnych została zignorowana

Dodane: 2 lutego 2019 roku, Kategoria: Gminne

Mimo prośby radni z okręgu nr 1 nie wysłali swoich danych kontaktowych.
W grudniu ubiegłego roku wysłaliśmy na adres skrzynki mailowej Urzędu Gminy Pruszcz Gdański pismo do radnych z naszego okręgu. Pismem tym zwróciliśmy się do naszych przedstawicieli z prośbą o podanie danych kontaktowych, w celu opublikowania ich na łamach tej strony.
Dane kontaktowe do radnych miały ułatwić kontakt na linii mieszkaniec-radny.
Niestety, do tej pory radni z naszego okręgu, którzy w wyborach wystartowali z komitetu obecnej wójt - Magdaleny Kołodziejczak nie odpowiedzieli na skierowaną prośbę.

RADNI, KTÓRZY ZIGNOROWALI NASZĄ PROŚBĘ:Należy w tym momencie przypomnieć o tym, że radni: Sampolski, Migowska oraz Czerwińska pod koniec kadencji 2014-2018 zagłosowali za podwyżką podatków od nieruchomości na rok 2019.

Jedyny radny (tj. Szymon Benedyk) z naszego okręgu, który startował z komitetu Karola Kardasińskiego przekazał swoje dane kontaktowe, by ułatwić kontakt z mieszkańcami. Poniżej zamieszczamy te dane.


Numer telefonu: 518 470 910
E-mail: sbenedyk@pruszczgdanski.pl
Facebook: Kliknij, by przejść do profilu

Nasza miejscowość należy do okręgu wyborczego nr 1. W skład tego okręgu wchodzą miejscowości: Bogatka, Bystra, Dziewięć Włók, Krępiec, Lędowo, Mokry Dwór, Przejazdowo, Radunica, Rokitnica, Roszkowo, Wiślina, Wiślinka, Cieplewo oraz Weselno.
Te miejscowości reprezentuje pięciu wspomnianych wyżej radnych, czyli Janusz Sampolski z Przejazdowa, Danuta Czerwińska z Rokitnicy, Magdalena Migowska z Wiślinki, Jerzy Kornacki z Wiśliny oraz Szymon Benedyk z Lędowa.

Zdjęcia zamieszczone w tej publikacji pochodzą ze strony Urzędu Gminy Pruszcz Gdański.


AKTUALIZACJA (4 lutego 2019, godz. 19:30)

Dzisiaj po godzinie 16 otrzymaliśmy maila z Urzędu Gminy Pruszcz Gdański, w którym znalazły się dane kontaktowe do radnych. Jest to dziwny zbieg okoliczności, bo w sobotę 2 lutego pisaliśmy o tym, że radni zignorowali naszą prośbę a nagle w poniedziałek 4 lutego dostaliśmy wszystko to, o co prosiliśmy w piśmie wysłanym w grudniu 2018 roku.

JANUSZ SAMPOLSKI - tel. 516 269 190, e-mail: brak
DANUTA CZERWIŃSKA - tel. 695 646 356, e-mail: dczerwinska@pruszczgdanski.pl
MAGDALENA MIGOWSKA - tel. 603 610 693, e-mail: mmigowska@pruszczgdanski.pl
JERZY KORNACKI - tel. 605 588 714, e-mail: jkornacki@pruszczgdanski.pl