Bystra została posprzątana

Dodane: 24 kwietnia 2021 roku, Kategoria: Aktualności

Grupa mieszkańców posprzątała naszą miejscowość.
Z inicjatywy jednego z naszych radnych - Szymona Benedyka, dzisiaj odbyła się akcja sprzątania naszej miejscowości. Mieszkańcy nie zawiedli i z wielkim zaangażowaniem czyścili naszą małą ojczyznę ze śmieci.
Chętni do sprzątania zgromadzili się przy świetlicy wiejskiej o godzinie 12 i z tego miejsca wszyscy z wielkim zapałem ruszyli, by posprzątać Bystrą.
Mieszkańcy biorący udział w akcji sprzątania mieli bardzo dużo pracy, bo śmieci było niestety bardzo wiele. Oczywiście nie udało się usunąć wszystkich śmieci z terenu Bystrej, bo żeby to uczynić, musielibyśmy sprzątać kilka długich dni. Jednak po dzisiejszej akcji, nasza mała i piękna miejscowość stała się czystsza a to zasługa mieszkańców (szczególnie tych najmłodszych) biorących udział w sprzątaniu.

Przykre jest to, że śmieci wyrzucane są w ogromnych ilościach po rowach i laskach.
W tych miejscach można było znaleźć naprawdę różnego rodzaju odpady - królowały butelki i puszki po alkoholach, lecz zdarzały się też wyrzucone całe worki wypełnione śmieciami.

Wszystkim mieszkańcom, którzy poświęcili swój czas na sprzątanie Bystrej należą się wielkie podziękowania. Miłe jest to, że są mieszkańcy dla których losy Bystrej nie są obojętne.

Potępić w tym miejscu trzeba osoby zaśmiecające - WSTYDŹCIE SIĘ! Takie zaśmiecanie nie świadczy o Was dobrze.