Gmina Pruszcz Gdański żałuje pieniędzy na naprawę drogi?

Dodane: 5 maja 2016 roku, Kategoria: Różne

Ulica Polna w Bystrej za sprawą znajdujących się na niej dziur nie wygląda ciekawie. Może w końcu doczekamy się ich załatania.
Odcinek ulicy Polnej od skrzyżowania z ulicą Spacerową w kierunku drewnianej stodoły, który liczy ok. 150 metrów jest w opłakanym stanie. Już kilka miesięcy ta ulica straszy dziurami i jak widać Gmina Pruszcz Gdański do tej pory nie uczyniła nic, by te dziury załatać. Choć nie jest ona uczęszczana przez mieszkańców tak jak np. ulica Długa to bez wątpienia dla komfortu mieszkańców powinna zostać naprawiona. Jeśli jest piękna pogoda to te dziury dla mieszkańców nie są bardzo uciążliwe, ale gdy tylko zaczyna padać deszcz to wypełniają się one wodą i wtedy już nie jest wesoło.
Co najmniej dziwnie postępuje Gmina Pruszcz Gdański, ponieważ wydaje ogromne pieniądze np. na: zakup luksusowego samochodu, wydawanie gminnej gazetki promującej Władze Gminy, a żałuje kilkuset złotych na załatanie dziur.
Prośba o załatanie dziur została wysłana do Urzędu Gminy Pruszcz Gdański w kwietniu tego roku. Czekamy na jakikolwiek ruch ze strony urzędników. Miejmy nadzieję, że się doczekamy.


Ulica Polna w Bystrej jest usłana dziurami (Fot. Damian Formella)