Sklep Biedronka w Przejazdowie czasowo zamknięty

Dodane: 28 września 2018 roku, Kategoria: Różne

Z powodu remontu sklepu został on zamknięty. Zakończenie prac remontowych planuje się na połowę listopada tego roku.
W związku z tym, iż w ostatnim czasie pada wiele pytań dotyczących sklepu Biedronka w Przejazdowie, postanowiliśmy dowiedzieć się szczegółów związanych z jego zamknięciem.

Poniżej przedstawiamy Państwu odpowiedź, którą udzieliła nam (serwisowi www.bystra.info) pani Maria Szymankiewicz, specjalista ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska S.A.

"Remont sklepu Biedronka w Przejazdowie przy ul. Głównej rozpoczął się 17 września br. Celem prowadzonych prac modernizacyjnych w tej lokalizacji jest podniesienie komfortu zakupów. Klienci zyskają dodatkową przestrzeń - zwiększy się powierzchnia sali sprzedaży do 773 m2. W placówce zostaną zastosowane innowacyjne i ekologiczne rozwiązania, które podniosą atrakcyjność sklepu oraz wpłyną na komfort zakupów, a jednocześnie przyczynią się do poszanowania środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka. Wyposażenie sklepu oparte będzie na zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak: oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze, wykorzystujące gazy przyjazne dla środowiska, takie jak gaz naturalny CO2 ("clean technology"), a w przypadku chłodziarek i zamrażarek - gaz propan. Prace remontowe obejmą także montaż przestronnych witryn frontowych, wykonanie nowej elewacji i zmianę kolorystyki, która zostanie dostosowana do najnowszych standardów obowiązujących w sieci Biedronka.

Sklep zostanie dostosowany do layoutu 2.0, czyli nowego układu bardziej przejrzystego i przyjaznego dla klientów, który ma usprawniać sposób poruszania się po sklepie oraz szybsze odnalezienie danego produktu na półce. W sklepie znajdzie się więcej regałów oraz wydzielone zostaną specjalne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone zostaną także moduły z artykułami promocyjnymi. W nowym sklepie Biedronka znajdzie się wszystko, czego oczekują konsumenci od nowoczesnej i przyjaznej sieci handlowej.

Zakończenie prac remontowych w tym sklepie jest zaplanowane na połowę listopada br.

Sieć Biedronka na bieżąco remontuje swoje sklepy i unowocześnia ich wygląd oraz wyposażenie - w pierwszym półroczu 2018 roku wyremontowaliśmy łącznie 87 obiektów na terenie kraju. Remont sklepu w Przejazdowie wpisuje się w plany bieżącej modernizacji placówek sieci Biedronka."Sklep Biedronka w Przejazdowie jest obecnie remontowany (Fot. Damian Formella)