W Wiślince odbyła się VII Olimpiada Sołectw

Dodane: 23 sierpnia 2015 roku, Kategoria: Sport

Wczoraj w Wiślince odbyła się VII Olimpiada Sołectw Gminy Pruszcz Gdański. Pojawiła się na niej również ekipa z Bystrej.
Siódma edycja Olimpiady Sołectw odbyła się 22 sierpnia w Wiślince. To już jest tradycja, że w naszej gminie co roku, pod koniec wakacji odbywa się taka impreza. Choć impreza jest organizowana po to, by mieszkańcy z całej gminy mogli się razem bawić to nigdy nie brakuje na niej sportowych emocji.
Olimpiada Sołectw tak ja na prawdziwą olimpiadę przystało, rozpoczęła się od przemarszu poszczególnych ekip danego sołectwa. Po paradzie ekipy przystąpiły do konkurencji (a były to konkurencje takie jak np.: rzut piłką lekarską, skoki przez skakankę, żonglerka piłką, bieg w workach, zbieranie ziemniaków na czas).
Punktacja drużynowa zostanie podana na gminnych dożynkach, które odbędą się już 6 września w Cieplewie. Oczywiście opublikujemy je na tej stronie.

Poniżej zdjęcia (kliknięcie w miniaturkę spowoduje powiększenie zdjęcia), na których zostali uchwyceni mieszkańcy naszej miejscowości podczas tej imprezy.