II Memoriał Mariana Formelli za nami

Dodane: 13 lipca 2019 roku, Kategoria: Sport

Odbył się drugi Memoriał Mariana Formelli w siatkówce plażowej.
W sobotę 13 lipca 2019 roku w Bystrej odbył się II Memoriał Mariana Formelli w siatkówce plażowej. Na boisku pojawili się nie tylko zawodnicy, ale też mieszkańcy, którzy w trakcie trwania zawodów mogli posilić się ciepłą kiełbaską z grilla, posłuchać muzyki czy po prostu porozmawiać z sąsiadami.

W tym roku mogliśmy obserwować zmagania siedmiu drużyn. Poniżej przedstawiamy nazwy drużyn wraz z ich składami osobowymi.

"COCO JAMBO" - Kamil Stadnicki, Karol Kardasiński,
"PRZEJDŹMY NA TY" - Przemysław Drzeżdżon, Adam Formella,
"EXTRA ORDINARY" - Kamil Osiński, Andrzej Nadłonek,
"CZARNA KOBRA" - Adam Lipka, Kamil Zaborowski,
"ZBLECH TEAM" - Leszek Zblewski, Paweł Zblewski,
"WYMIATACZE" - Krystian Stawiarski, Henryk Lipka,
"ZA MŁODZI NA SEN" - Jan Lipka, Feliks Formella.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna "ZBLECH TEAM". Należy tutaj dodać, że zawodnicy tej drużyny wraz z rodziną przyjechali na turniej z Kościerzyny. Okazało się, że przodkowie "ZBLECH TEAM" mieszkali kiedyś w Bystrej. Dziękujemy za wizytę!
Drugie miejsce zajęła ekipa "PRZEJDŹMY NA TY", a trzecie "CZARNA KOBRA".
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Paweł Zblewski (ZBLECH TEAM), a najstarszym zawodnikiem Jan Lipka (ZA MŁODZI NA SEN).


Koszulka II Memoriału Mariana Formelli w siatkówce plażowej

Tegoroczny Memoriał Mariana Formelli został zorganizowany przez Sołectwo Bystra, Porozumienie Samorządowe Powiatu Gdańskiego oraz Gminne Towarzystwo Sportowe Pruszcz Gdański.

Serdecznie podziękowania kierujemy do sponsorów, którzy wsparli Memoriał.

OBERŻA POD LIPAMI W BYSTREJ - www.bystra.net,
MULTILOG - www.multilog.pl,
MAGDALENA SROKA - Radna Sejmiku Województwa Pomorskiego.Kliknij, aby obejrzeć filmik z rozdania nagródMARIAN FORMELLA - mieszkaniec Bystrej, wieloletni działacz sportowy w Gminie Pruszcz Gdański, wierny kibic Lechii Gdańsk, 28 maja 2017 roku w trakcie meczu tej drużyny doznał zawału serca na trybunach stadionu, po czym zmarł. Miał 58 lat.Zapraszamy do oglądania zdjęć z zawodów. Kliknięcie w miniaturkę spowoduje powiększenie zdjęcia.