Nagrody za najładniej wystrojone posesje rozdane

Dodane: 13 stycznia 2022 roku, Kategoria: Aktualności

Mieszkańcy zostali nagrodzeni za świąteczne wystroje posesji.
W dzisiejsze popołudnie sołtys Bystrej - Feliks Formella oraz administrator portalu www.bystra.info - Damian Formella zapukali do drzwi mieszkańców, którzy znaleźli się na podium w II edycji konkursu "ŚWIĄTECZNIE ROZŚWIETLONA POSESJA". Mieszkańcy otrzymali nagrody za trud włożony w wystrój swoich posesji.


Nagrody dla właścicieli najładniej wystrojonych posesji

Pierwsza edycja konkursu odbyła się z inicjatywy portalu www.bystra.info w roku 2020 i spodobało się to naszym mieszkańcom, dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować drugą edycję rok później, czyli w 2021 roku. Dzisiaj zostały wręczone nagrody za drugą edycję, lecz już teraz możemy zapewnić, że pod koniec tego roku odbędzie się trzecia odsłona konkursu.


Małgorzata Kurpik odbiera nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie

Serdeczne podziękowania kierujemy do firmy Gizo (www.gizo.pl) z siedzibą w Bystrej - sprzedaż i wynajem podnośników i wózków widłowych oraz Gminie Pruszcz Gdański za przeznaczenie gadżetów na nagrody.

Szczegółowe wyniki II edycji konkursu oraz zdjęcia wystrojonych posesji znajdziecie Państwo w artykule z dnia 30.12.2021 - kliknij, aby przejść do tego wpisu.